Stoneridge’i sõidumeerik SE5000 Smart 2

SE5000 CONNEKT

SE5000 Smart 2

Stoneridge’i sõidumeerik Smart 2 on kõige sõbralikuma menüüga. 

Piiriületus toimib kõikide juhikaartidega, olenemata nende vanusest. Kasuta seda võimalust juba täna ja jäta teised piiri ületades oma selja taha!

Oleme tänaseks piisavalt suure kogemusega. Küsi meilt nõu ja aitame leida info ülekülluses õiged vastused. +372 565 5875

Miks SE5000 Smart 2?

  • Turu kõige kasutajasõbralikum sõidumeerik

  • Parim tehniline tugi Eestis ja Euroopas

  • Ühildub kõikide masinatega. Paigaldame seda asukohast sõltumata, SINU juures!

  • Euroopas on üle 5000 Stoneridge’i töökoja, kus paigaldatakse Smart 2. See tähendab, et küsimuste korral on abi igal pool

SMART2 paigaldus

Olenemata sõidukist, saame paigalduse tehtud sinule sobival ajal ja kohas. Meil on väga suur laovaru, mis tähendab, et sinu mõttest teostuseni kulub meil päev kuni paar.

Meilt on küsitud: “Kas sõidumeeriku paigaldus on nii nagu originaalis?” JAH on.

Saad meid usaldada, sest oleme Eestis kõige suurema turuosaga paigaldajad, mis tähendab, et ka kogemust on mitme tegija jagu. 

Sinu sõiduk on heades kätes!

Smart 2 uued funktsioonid

Sõidumeerikul SE5000 Smart 2 on mitmesugused uusi funktsioone millest autojuhi jaoks kõige kasulikum on automaatne piiriületuse registreerimine. Sealjuures suudab ta seda teha kõikide kehtivate juhikaartidega. 

Lihtne käsitsi andmete sisestamine kui juhikaart on viibinud sõidukist väljas. Puhkus praeguseni? Jah! Ning sõit võib peatselt alata. 

Ettevõtte luku nägemine tehniliste andmete väljatrükist. Siiani ei olnud seda võimalik mitte kusagilt mujalt lugeda kui ainult DDD failist. Nüüd on see imeliselt lihtne! Tee vaid väljatrükk ja loe, kas oled ettevõtte luku sisestanud.

Juhtide võimalus trahvi saada väheneb. Stoneridge SMART2 on loodud autojuhi huve meeles pidades. Selge ekraan, lihtsad menüüd ja parim juhiabisüsteem, mis on käesolevaks hetkeks välja mõeldud. 

Sõidumeerik töötati välja nii juhte kui ka masinaparke silmas pidades. See muudab juhtidel sõiduaja, puhkeaja ja pauside jälgimise lihtsaks ning annab ettevõtetele hea juurdepääsu oma masinapargi andmetele, et tagada seadusest tulenevate nõuete täitmine. Lisaks annab Stoneridge ettevõtetele aruannete koostamiseks ja andmete analüüsimiseeks juurdepääsu veebipõhisele sõidumeerikute analüüsimise süsteemile OPTAC3.

Üks SE5000 Smart 2 märkimisväärseid funktsioone on varasema versiooniga sarnane kasutajasõbralik liides, mis tagab juhtidele sujuva ülemineku. Lisaks värskendati parvlaevasõidu ja personalile üleandmisega seotud puhkeaja funktsioone, rahvusvaheliste bussireiside kohta võeti kasutusele 12 päeva reegel ja logiraamatus registreeritakse sõidu alustamine / sihtkoht automaatselt, kui kaart on kogu öö süsteemis.

Sõidumeerik SE5000 Smart 2 võimaldab masinapargi kaardi allalaadimist kaugelt juhtida (sõltuvalt telemaatikafunktsioonidest) ja kinnitada ettevõtte kaardi lukustamise andmed printimise või kuvamise teel. Töökojas saab sõidumeeriku tarkvara ja tööriistu lihtsasti uuendada, et näiteks veebipõhise sõidumeerikute analüüsimise süsteemi OPTAC3 abil andmeid analüüsida.

SE5000 Smart 2-ga
oled tulevikuks valmis

Sõidumeerikul SE5000 Smart 2 on funktsioon GNSS, mis registreerib riigipiiri ületamise automaatselt, ilma et juht peaks midagi tegema. Sõidumeerikul on Bluetooth- / ITS-liides, mille kaudu saavad juhid oma isikuandmeid kontrollida ja välisseadme (nt nutitelefoni) abil sõidumeeriku andmeid alla laadida.

Stoneridge teab, et teeninduskeskused valmistuvad sõidumeerikute nõutavaks tagantjärele paigaldamiseks, mis peab olema tehtud hiljemalt 2014. aasta lõpuks. Pakume kasutajate loodava sisu funktsiooni Optimo² koolitust ja tuge, et aidata teeninduskeskuse inseneridel tagantjärele paigaldamiseks nõutavaid konfiguratsioone koguda, vahetada ja taaskasutada. Lisaks on tööriistal Optimo² regulaarne tarkvaravärskendus ja ühilduvus Smart 2 sõidumeerikutega alates versioonist 7.0.

Lühidalt on sõidumeerik SE5000 Smart 2 kasutajasõbralik ja tõhus lahendus, mis tagab vastavuse uutele sõidumeerikutele seatud nõutele ja optimeerib masinaparki.

Kas soovid meie uusima sõidumeeriku SE5000 Smart 2 või mõne meie muu süsteemi kohta rohkem teada saada? Võta julgelt ühendust meie importijatega, selle vestlusega ei kaasne mingeid kohustusi. Nad aitavad teie masinapargile sobiva lahenduse leida.